Inebrya Česká republika – Profesionální vlasová kosmetika

Inebrya je špičková italská značka vlasové kosmetiky, která je vyráběná zvláště pro profesionální kadeřníky.

Vlasová kosmetika Inebrya nabízí svým zákazníkům v podobě hairstylistů a návštěvníkům salonů několik speciálních produktových řad, které jsou určené pro různé typy vlasů a jejich individuální potřeby.

Vyzkoušet tak můžete napříč pestrobarevnou škálou produktů například prvotřídní bezoplachové péče, šampony, kondicionéry, masky, oleje na vlasy anebo oblíbené stylingové přípravky, které vám usnadní úpravu všech typů vlasů a účesů a udrží je perfektně zafixované a upravené po celý den.

Kromě výjimečných pečujících řad vyvinula Inebrya exkluzivní novou technologii ve způsobu barvení. Barvy Inebrya jsou bez amoniaku a na jejich aktivaci je potřeba oproti běžným barvám pouze 10% oxidant.Inebrya barvy mají jednoduše výjimečné technologické složení, které zaručí překrásnou barvu a zároveň dodávají vlasům péči a nepoškozují je.

Produkty kosmetické značky Inebrya jsou ještě více profesionální, ještě více všestranné a ještě více moderní, speciálně vytvořené pro profesionály, kteří chtějí krásu a kvalitu v jediném řešení.

Inebrya se zaměřuje především na barvy a tak nabízí technické produkty na barvení a na barvené vlasy.

Mnoho zákazníků světovou značku Inebrya zná a dožaduje se účinků péče této vlasové kosmetiky. Nabídněte zákaznicím to co chtějí. Nabídněte jim značku Inebrya a uvidíte, že zákaznice vám budou přibývat. Prohlédněte si salóny s kosmetikou Inebrya.

Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na vás!

Menu