Inebrya se zrodila v roce 1999. Její jméno je odvozeno z latinského slovesa „inebriare“, což znamená omámit, opájet, okouzlit, a klade si za cíl uspokojovat potřeby profesionálních kadeřníků po celém světě prostřednictvím kompletního sortimentu a příslibem intenzivních smyslových prožitků.

Svět Inebrya je svět krásy. Stejně tak i naše produkty jsou symbolem krásy a je krásné cítit je na sobě s jejich jemnou a okouzlující ale nevtíravou vůní, která vznikla ve spolupráci se špičkovými mezinárodními výrobci parfémů. Neodolatelné vůně, rafinované obaly, které jsou založeny na hře mezi transparentností a pastelovými barvami, jemné a hladké textury, lákavé konzistence připomínající krémový dezert. Každý z produktů Inebrya má svou neodolatelnou přitažlivost a dokáže každého přenést do jiného světa, plného krásy, pocitu bezpečí a vřelého přijetí. Kromě krásy se svět Inebrya pyšní také vysokou účinností a funkčností, oslovuje kadeřníky, kteří si chtějí být vždy jisti dokonalým výsledkem a zajistit si tak důvěru a věrnost svých klientů, která vychází ze srdce a smyslů, ale především z výsledků.

 Inebrya se zrodila v roce 1999 a v současnosti je součástí holdingové skupiny AGF88 Holding, založené v roce 2016 na základě třicetiletých zkušeností bratrů Pegorinů, Gianniho (předseda správní rady) a Federika (umělecký ředitel), kteří tak dále rozvíjejí dědictví po otci Arturovi, který v tomto oboru působil od roku 1946. Skupina AGF88 Holding je na trhu zastoupena třemi specializovanými výrobními závody: v San Martino di Lupari (Padova), v Sansepolcro (Arrezzo) a v Cartigliano (Vicenza). Skupina AGF88 je jedním z nejvýznamnějších aktérů na trhu profesionálních kadeřnických produktů. Disponuje distribuční sítí s celosvětovým dosahem, konsolidovanými zkušenostmi nabytými na nejdůležitějších zahraničních trzích a představuje tak pevný vztažný bod v oblasti kosmetiky na mezinárodní úrovni.