ICE CREAM – Keratin

Keratin je resistentní fibrózní protein přítomný v buňkách, které jsou uvnitř vlasu. Je tvořen řetězy amino-kyselin – Cystine – amino kyselina která je bohatá na síru. Cystine molekuly jsou spojené velmi pevně, a tím dovolují keratinu držet strukturu vlasů. Bohužel, chemické a mechanické namáhání, stres a životní prostředí způsobuje, že se pevnost, a soudržnost keratinu ničí.

ŘEŠENÍ

Ice Cream Keratin je nová linie profesionální obnovující péče založené na Keratinu, ideální pro chemicky rovnané a kudrnaté vlasy podrobovány častým chemickým procesům.

Zároveň se tato péče stará o zacelování roztřepených konečků a jejich prevenci.

Specifická formula která je založená na proteinové bázi a obohacená o obnovující složku Keratin s Ceramidy regenerující zničené a porušené vlasy, obnovuje mezi buněčnou soudržnost, zanechávajíc vlasy pinější, kompaktní a vitální. Extrakt bambusu obnovuje, vyživuje a zanechává vlasy hydratované a silné. Mléčné proteiny vlasy tonizují, upravují a vyživují.

ČIŠTĚNÍ

OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON s keratinem – RESTRUCTURING SHAMPOO

Ideální pro vlasy kudrnaté, krepaté a chemicky rovnané. Efektivně čistí, obnovuje a hluboce hydratuje a vyživuje, zanechává vlasy velmi lesklé. Aplikujte na vlhké vlasy, masírujte a opláchněte.

CONDITIONING

OBNOVUJÍCÍ MASKA s keratinem- RESTRUCTURING MASK

Disciplinuje vlasy, ideální pro vlasy kudrnaté, krepaté a chemicky rovnané. Efektivně zabraňuje cuchání vlasů, eliminuje krepat’ení, zanechává hebké vlasy, zajišťuje obnovu – vlasy jsou lesklé, silné.

KERATIN OLEJOVÝ ELIXÍR – Keratin Oil Elixir

Inovativní olej který se oplachuje, zajištujíc intenzivní a obnovující, rozjasňující akci Ideální pro vlasy kudrnaté, krepaté, velmi suché vlasy a chemicky rovnané.

Intenzivně upravuje, vyživuje, hydratuje působí proti zacuchávání. Přináší výjimečnou hebkost dodává maximální lesk a vitalitu. Revitalizuje posiluje a dodává objem a sílu.

Profesionální rada : aplikujte po užití šamponu, několik kapek produktu a jemně vmasírujte, ponechte působit 1-2 minuty, opět namočte vlasy a pročešte, důkladně opláchněte .

DVOJITÁ SOUČINOST

– EXKLUZIVNI FORMULE KERATINOVÉHO ELIXÍR OLEJE

KROK PO KROKU

Umyjte vlasy šamponem Keratin
Vysušte ručníkem , aplikujte několik kapek Keratin Elixír Olej do vlhkých vlasů
Aplikujte od kořínků do délek až po konečky
Nechte působit 1-2 minuty, navlhčete vlasy
Pročešte hřebenem
Po pročesání několik sekund , opláchněte dobře a kompletně vystylujte.

KERATIN ONE sprej

Bezoplachový sprej krém – aplikujte po opláchnutí šamponu do vlhkých vlasů nebo do suchých – nevymývat

Ideální pro barvené, namáhané a kudrnaté, krepaté vlasy

Vyživuje, hydratuje, nezacuchává, změkčuje, obnovuje, obnovuje objem, zabraňuje buněčné stárnutí, eliminuje frizz, ochraňuje proti teplu, vlhkosti, UV paprsky, chrání barvu, zaceluje konečky a kutikuly, urychluje čas při foukání vlasů, nechává vlasy krásné a lesklé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami