ICE CREAM – Boto Filler

PROBLÉM:

Přirozeně tenké vlasy, jemné nebo oslabené chemickým ošetřením. Vlasy nedrží ve stylingu, těžce se s nimi pracuje .

Důsledky :

  • nedostatek objemu a držení účesu
  • vlasy složité na úpravu
  • větší tendence vlasů se mastit

 

Inebrya představuje nový profesionální Filler systém s progresivním zahušťovacím efektem, speciálně navržen pro tenké, jemné a křehké vlasy.

 

TECHNOLOGIE:

Díky svým zvětšujícím-pinícím vlastnostem Hyaluronové kyseliny, Keratinu, Boto-Filler efektu. Všechny tyto složky zajištují okamžité znásobení proteinu. Na svrchní části vlasů dodá boto filler vrstvu ,která zvýší objem.

AKTIVNÍ SLOŽKY :

Speciální mix aktivních substancí, které zvyšují obsah vlasového materiálu , zvětšují ho a ztlušťují Kyselina hyaluronová – zachytí vodu a napinit špatně hydratované oblastí vlasů , vlasy zacelí -zajišťuje tím pádem i uhlazovací efekt

Kolagen – opraví nedokonalosti kutikul , dodá kompaktnost , tloušťku a uniformitu bez zbytečného zatížení vlasů

Keratin – obnovující , objemová složka která prochází hluboko do vlasu a zaceluje jeho zničené části. Moringa olej – bohatý na vitamíny, proteiny, minerály zanechává vlasy piné objemu a hebké

1. FILLER SHAMPOO

Zahušťující šampon pro jemné , ztenčené a lámající se vlasy. Speciální tonizující a revitalizační formule s H. Kyselinou. Efektivně zbavuje vlasy nečistot, otevírají vlasy a vlasovou pokožku – tak aby se do ní vpravila zahušťovací složka .Kombinace Keratinu a Kolagenu dodává pinost a objem. Aplikujte na vlhké vlasy, masírujte a poté opláchněte.

2.HAIR FILLER

Zahušťovací gel na jemné, ztenčené a lámavé vlasy. Obohacen o kyselinu H.. Je to rychle vstřebatelný gel pronikající přímo do vlasu a znovu dodávající hydrataci a instantně regeneruje vlasovou strukturu. Použít po šamponování, na ručníkem vysušené vlasy, aplikujte po celé délce, pročešte, nechte působit 5minut – neoplachujte a doplňte kuru dalšími kroky.

3.FILLER SPRAY KONDICIONER

Zahušťovací kondicionér_ sprej na jemné , ztenčené a lámavé vlasy. Jeho bohaté složení na kyselinu H.zajištuje hebkost, jemnost a elasticitu vlasů . Kombinace Keratinu a Kolagenu dodává pinost a objem. Aplikujte rovnoměrně na vlhké vlasy, vysušené ručníkem, nechte působit 1-2 minuty, poté navlhčete vlasy a pročešte , důkladně opláchněte a pokračujte ve stylingu

4.HAIR TONIC SPRAY

Formulovaný s obsahem kyseliny H., dodává objem, hustotu a pinost vlasů. Ideální ke každodennímu užívání BOTO FILLER programu, který dopomůže k vytvoření stylingu, který díky němu déle vydrží. Vysušte vlasy ručníkem, lehce prosušte a poté rovnoměrně aplikujte na celé vlasy a pokračujte ve stylingu.

PROFESIONALNI PROTOKOL

1.ČIŠTĚNÍ

Aplikujte Filler Šampon na mokré vlasy a jemně masírujte, opláchněte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami